SUDOMINO MŪSŲ DARBAI IR GALIMYBĖS?

Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su Jumis susisieksime

  Prisegti vaizdinę medžiagą:

  Marškinėliai

  Home / Marškinėliai

  SPAUDA ANT MARŠKINĖLIŲ

  Esame šios srities lyderiai, todėl norime su Jumis pasidalinti įgyta patirtimi.

  Pirmoji Lietuvoje, mūsų sukurta, tokio tipo elektroninė parduotuvė marskineliai.lt sėkmingai iki dabar veikia nuo 2002 metų.

  Mūsų siūlomi marškinėliai. Čia rasite didžiausią pasirinkimą vienoje vietoje. Juos kruopščiai atrinkome Jums, derindami geriausią kokybę ir kainą. Beveik visi siūlomi modeliai yra sandėliuojami čia, pas mus, Lietuvoje, todėl mūsų siūlomų marškinėlių dekoravimas ir pristatymas yra labai greitas.
  Praneškite mums, koks marškinėlių modelis ir koks kiekis Jus domina ir mes Jums suteiksime visą informaciją apie marškinėlių modelius, taip pat apie galimus marškinėlių dekoravimo ir pristatymo terminus.

  Patogus marškinėlių pasirinkimas
  Patogumo dėlei, paspaudę ant Jums patikusio marškinėlių modelio pavadinimo, Jūs pateksite į marskineliai.lt aplinką, kurioje rasite išsamią papildomą informaciją apie pasirinkto modelio spalvas, paskaitysite lietuvišką marškinėlių aprašą, rasite dydžių lentelę, tam, kad tinkamai pasirinktumėte marškinėlių dydžius.

  Marškinėlių kainos
  Marškinėlių kainos 7natos.lt puslapyje nurodytos be PVM, taip pat šias kainas tuštiems marškinėliams pritaikome tuomet, kai įsigijamas marškinėlių kiekis ne mažesnis nei 15 vnt, vieno modelio, vienos spalvos. Kitais atvejais, visuomet kviečiame su mumis susisiekti ir aptarti marškinėlių įsigijimo galimybes mažesniais kiekiais.

  MŪSŲ SIŪLOMŲ MARŠKINĖLIŲ VARIANTAI

  *Visos kainos nurodytos be spaudos ir be PVM.

  Užsisakykite naujienlaiškį!

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir geriausius pasiūlymus gausite pirmieji!
  su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

  UŽSISAKYTI

  close-link