SUDOMINO MŪSŲ DARBAI IR GALIMYBĖS?

Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su Jumis susisieksime

Prisegti vaizdinę medžiagą:

Verslo dovanos

Home / Verslo dovanos
verslo dovanos, projektu vadove

DOVANŲ IDĖJŲ PASIŪLYMAI VERSLUI

Bandymas sugalvoti įdomią verslo dovaną gali tapti tikru galvos skausmu. Reklamos agentūros „7 natos“ projektų vadovė Rūta Augulytė kviečia peržiūrėti verslo dovanų katalogus ir kreiptis į mūsų agentūrą.

Save

SUSISIEKITE:

+370 618 49929   
pardavimai@7natos.lt   

VERSLO DOVANŲ KATALOGAI:

Šiandieną Jums paruošėme puikią galimybę verslo dovanas peržiūrėti ir išsirinkti patiems iš daugiau kaip 50000 prekių.
Šiais metais mūsų siūlomas verslo dovanų asortimentas pateikiamas keturiuose verslo dovanų kataloguose “More than gifts”, “Enjoy”, “Label” ir “Cool”.

More than gifts verslo dovanų katalogas – tai kruopščiai atrinktos ir visoje Europoje populiarios prekės, kurias dekoruosime pagal Jūsų pageidavimą.

Enjoy verslo dovanų katalogas – tai vardinės prekės, išsiskiriančios savo ypatingu dizainu ir nepriekaištinga kokybe.

Label drabužių reklamai katalogas – tai visoje Europoje gerai žinomi drabužių prekių ženklai, tokie kaip “Elevate” ir “Slazenger”.

Cool verslo dovanų katalogas – tai didelis įvairių verslo dovanų pasirinkimas iš Europoje populiarų prekių.

Visus šiuos katalogus jungiantys ypatumai yra prekių kokybė, atitinkanti Europos standartus ir greitas prekių pristatymas.

Dovanų idėjos – tai mūsų atrinktos idėjos verslo dovanoms, kurios yra populiarios šiais metais, itin kokybiškos, šiuolaikiškos, bet kartu turi klasikinį atspalvį, todėl tiks įvairiausioms progoms. Peržiūrėkite!

Klauskite mūsų apie patikusias prekes. Operatyviai Jums suteiksime daugiau informacijos apie dekoravimo ir pristatymo terminus ir galimybes, bei galutinę prekės kainą. Pasirinktų verslo dovanų maketus, su Jūsų įmonės logotipais ar kita vaizdine medžiaga peržiūrai padarysime nemokamai.

NAUDINGI PATARIMAI

  • Verslo dovanų pasirinkimą ir užsakymus planuokite iš anksto, nes tik tuomet agentūra galės pasiūlyti geriausias dovanų ir jų dekoravimo kainas ir palankiausias pristatymo sąlygas. Priešingai nei kelionėse, paskutinės minutės kainos būna didesnės. Taip pat būsite labai apriboti dovanų pasirinkime.
  • Jokiu būdu nesirinkite asmeniškos dovanos – kvepalų, kojinių ir pan.
  • Galutinį sprendimą dėl verslo dovanų pasirinkimo priimsite Jūs, bet pasitikėkite ir agentūra. Tik jos darbuotojai geriausiai žino šiandienines dovanų tendencijas ir bendrus klientų poreikius.
  • Rinkitės įdomias, funkcionalias, šiuolaikiškas verslo dovanas, bet taip pat nepamirškite apsvarstyti ir klasikinių, ilgą laiką populiarių dovanų variantų.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir geriausius pasiūlymus gausite pirmieji!
su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link